WITAL 80

Aukšta novatoriškos technologijos kokybė

PRODUKTAS ATITINKANTIS A++ KLASĖS REIKALVIMUS

Tai gaminių linija lyderiaujanti žemos kainos ir aukštos kokybės santykiu.

Wital” – tai ne tik gražaus dizaino profilis, bet ir kokybiškai pagamintas gaminys, kuri užtikrina labai geri šilumos perdavimo koeficientai.

  • Profilis 80mm pločio;
  • 6 kameros rėme/6 kameros varčioje;
  • 3-jų tarpinių sistema;
  • 48mm stiklo paketas;
  • Termo rėmelis.

Standartiniai langai, lauko durys, balkono durys, nestandartiniai langai: pusarkiai, trapecijos, trikampiai, arkiniai, apvalūs.

standartinis langas

įstrižas, trapecijos formos langas

balkono durys

lauko durys

PVC languose ir duryse naudojame visame pasaulyje žinomo prekės ženklo „Siegenia“ furnitūrą . TITAN AF serijos jungiamąsios detales , kurios jau standartinėje versijoje garantuoja aukštą saugumo lygį. Papildomą apsaugą nuo įsilaužimo – kartu su besisukančia grybo galvute suteiks specialus apsaugos nuo įsilaužimo fiksatorius.

Savo ruožtu klientams, vertinantiems subtilią lango išvaizdą, rekomenduojame nestandartinį sprendimą – paslėptų vyrių sistemą.

Paslėpti vyriai

Paslėpta vyrių sistema suteikia langui nepriekaištingą ir šiuolaikišką vaizdą. Kartu su dideliais stiklais siaurame rėme jie sukuria nepaprastą vizualinį efektą. Uždengta vyrių pusė taip pat yra labai atspari dilimui ir labai saugi. Pasižymi didele laikomąja galia – iki 150 kg, nenaudojant papildomų elementų.

Wital Prestige THERM LIGHT LT

(peržiūrėti pdf pristatymą)

Ekonomiškesnių sprendimų ieškantiems klientams siūlome WITAL langus . Nors jų kaina yra konkurencinga, jie atitinka visus dabartinius šilumos laidumo (Uw) standartus. Jie turi šešias kameras rėme ir varčioje ir naudoja paketus, sudarytus iš trijų stiklo plokščių su šiltu plastikiniu rėmu (CRT). Puikiai tiks tiek daugiabučių namų langams , bei nuosavo namo statyboms.