PALANGĖS

 

Mūsų gaminamų plastikinių palangių profilis turi korinę formą, leidžiančią pasiekti maksimalų gaminio stangrumą, o tai ypač svarbu, montuojant palanges didesnėse angose. Veikiant radiatoriaus šilumai palangės nesideformuoja. Tobulai lygų paviršių, elegantišką noselę, paviršiaus dekoratyvinės plėvelės švelnų matinį blizgesį ir spalvų įvairovę pastebės ir įvertins net pats reikliausias pirkėjas. Palangės papildomai yra padengtos apsaugine plėvele, leidžiančia apsaugoti gaminį montavimo metu. Palangių galai uždengiami antgaliais. Siūlome antgalius su nosele ir be noselės.

 Išmatavimai:

Bendras ilgis – 6m. (Palangės pjaustomos pageidaujamais ilgiais)

Plotis – 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 cm

Storis – 2 cm. (su snapeliu 4 cm.)

Taip pat gaminame ir standartiniu ilgių palanges.

Spalva – balta ir auksinis ąžuolas.

Ilgis – 1,30; 1,60; 1,90; 2,30; 2,60m.

Plotis – 15; 20; 25; 30; 40 cm.

Palangės supokuotos po vieną vienetą kartoninėje dėžėje su antgaliu.

Kodėl verta rinktis plastikinę palangę?

1. Plastikinės palangės turi puikias termoizoliacines savybes. Kadangi palangės plotas patalpoje yra gana didelis, tai, esant natūralaus ar dirbtinio akmens palangei, iš sienos į patalpą plis šaltis.
2. Plastikinės palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, šalčiui iš lauko (šerkšnui) susitikus su šiluma, sklindančia iš patalpos, sienos viduje atsiranda drėgmė (rasos taškas), kuri veikia sienos viduje sumontuotą palangę. Esant blogai patalpų ventiliacijai lango stiklas rasoja, o kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia nuo mūsų nuoširdžių pastangų. Visais išvardintais atvejais neatsparios drėgmei palangės deformuojasi, pelija, nuo jų ima luptis dažai ar kitos dangos.
3. Plastikinės palangės yra ilgaamžės, lengvai valomos buitiniais valikliais, atsparios trinčiai, saulės spinduliams, sunkiai degios.