VEKA SOFTLINE 82

Populiariausias mūsų gaminys

Tai puikus sprendimas ir dažniausiai klientų pasirenkamas individualioje statyboje, nes leidžia statyti beveik bet kokias konstrukcijas: nuo standartinių langų ir durų iki renovuojamų, naujai statomų namų. Ši sistema taip pat apima neįprastas konstrukcijas, tokias kaip arkos, apskritimai, trapecijos, trikampiai. PVC langai su labai plačia spalvine gama.

ŠIS GAMINYS ATITINKA AUKŠČIAUSIUS KELIAMUS REIKALAVIMUS A, A+, A++. VEKA Softline 82 langai – gaminami pagal vokiečių sukurtą technologiją, kurios tikslas kokybė, praktiškumas bei ilgaamžiškumas.

VEKA- tai vardas kuris jau daug metų pripažintas kaip lyderis langų rinkoje.
Kokybiškos medžiagos: langų sistema pagaminta iš aukštos kokybės PVC profilių, kurios atitinka RAL standarto A klasę. Jie yra atsparūs blukimui, puvimui ir deformacijai, todėl daugelį metų atrodo ir veikia kaip nauji.

  • Profilis 82mm pločio;
  • 7 kameros rėme / 6 kameros varčioje;
  • 3-jų tarpinių sistema;
  • 48mm stiklo paketas;
  • Termo rėmelis.

PVC languose ir duryse naudojame visame pasaulyje žinomo prekės ženklo „Siegenia“ furnitūrą . TITAN AF serijos jungiamąsios detales , kurios jau standartinėje versijoje garantuoja aukštą saugumo lygį. Papildomą apsaugą nuo įsilaužimo – kartu su besisukančia grybo galvute suteiks specialus apsaugos nuo įsilaužimo fiksatorius.

Savo ruožtu klientams, vertinantiems subtilią lango išvaizdą, rekomenduojame nestandartinį sprendimą – paslėptų vyrių sistemą.

Paslėpti vyriai

Paslėpta vyrių sistema suteikia langui nepriekaištingą ir šiuolaikišką vaizdą. Kartu su dideliais stiklais siaurame rėme jie sukuria nepaprastą vizualinį efektą. Uždengta vyrių pusė taip pat yra labai atspari dilimui ir labai saugi. Pasižymi didele laikomąja galia – iki 150 kg, nenaudojant papildomų elementų.

V-LINE 82

Langų ir durų sistema V-LINE 82 turi labai platų pritaikymo spektrą. Nuo tradicinių langų ir įėjimo ar balkono durų iki renovacijos langų, taip pat olandiškų langų su padidintu rėmo gyliu, labai populiarių Beniliukso šalyse.

Šia sistema taip pat galima lengvai pastatyti nestandartines konstrukcijas, tokias kaip: arkiniai langai, ovalūs langai, įstrižai langai, trapecijos formos langai ir PSK pakeliamos- stumdomos lauko durys.

Susisiekite jau šiandien ir pasitarkite su mūsų ekspertais dėl langų sistemos jūsų individualiam poreikiui. Esame pasiruošę padėti pasirinkti geriausią sprendimą Jūsų namams!