RAŠTUOTI STIKLAI

Tonuoti stiklai

Siekiant sumažinti saulės neigiamą poveikį patalpoms ir užtikrinti išskirtinį vaizdą, galima rinktis stiklo paketus su tonuotais (tamsintais) stiklais. Juose stiklo lakštai būna tam tikros spalvos, kuri šiek tiek atspindi saulės skleidžiamą karštį ir sumažina jos spindulių ryškumą. Tonuotų stiklų trūkumas – į patalpą patenka mažiau šviesos, be to, pats stiklas įkaista ir dalį šilumos išspinduliuoja į patalpą. Kuo storesnis tonuoto stiklo storis, tuo geriau sulaikomas karštis. Tonuoti stiklai dažnai naudojami dideliuose stikliniuose fasaduose arba nuosavų namų paradinėse durys – tam, kad iš lauko nesimatytų kas yra patalpos viduje.

Dekoratyviniai stiklo paketai

Dekoratyviniai stiklo paketai atlieka kelias funkcijas: suteikia gražų estetinį vaizdą ir paslepia nepageidaujamas patalpos zonas. Per šiuos stiklus kontūrai yra neaiškiai matomi – (priklausomai nuo tipo) jie sulieja vaizdą. Dekoratyviniuose stiklo paketuose gali būti naudojami kelių tipų stiklai : raštuoti, dengti plėvele, matiniai ir dažyti.
Raštuoti stiklai turi nelygų paviršių, tačiau ta nelygi pusė yra vidinėje stiklo paketo dalyje, todėl nesukelia valymo problemų. Jie praleidžia šviesą, tačiau iš dalies paslepia už jų esančius daiktus ar patalpas.
Matiniai stiklai yra lygūs, praleidžia šviesą ir iš dalies paslepia už jų esančius daiktus.
Dažyti stiklai kaitinami aukštoje temperatūroje įlydant dažus į jų paviršių. Galima dažyti visą stiklą viena spalva (emaliavimas) arba pasirinktu raštu per tinklelį (šilkografija).
Dekoratyvinius stiklo paketus siūlome rinktis įrengiant vonios, tualeto kambarius bei kitose patalpose kur svarbus privatumas ar išskirtinis dizainas, taip pat uždengiant vidines pertvaras ar kolonas tuo atveju kai montuojama didelė langų konstrukcija. Stiklo pakete gali būti panaudoti du dekoratyviniai stiklai, tačiau dažniausiai standartiškai naudojami vienas dekoratyvinis ir vienas paprastas stiklas. Kainų skaičiuoklėje sužinosite standartinio stiklo paketo su vienu dekoratyviniu stiklu kainą.