langai, durys, roletai, žaliuzės, apsauginės žaliuzės, tinkleliai, stiklo paketai, palangėsNAUJIENA

VEKA SOFTLINE 82 TERMIC +
ATITINKA A++ KLASĖS REIKALAVIMUS


PLASTIKINIAI LANGAI

Plastikiniai langai gali tapti svarbia interjero detale, kuriančia Jūsų namų jaukumą ir šilumą. Mes siūlome plačią langų profilių spalvų paletę , įvairių formų langus, kurie atveria neribotą platformą kurti individualų stilių savo namams ar biurui. Esame lankstūs ir kūrybiški, todėl savo produkciją pritaikome pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Termoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Kokybiški plastikiniai langai – puiki investicija siekiant gyventi šilčiau. Plastiko langai išsaugo iki 30% daugiau šilumos nei seni mediniai. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažinsite būsto šildymo išlaidas, taip pat  prisidėsite prie energijos taupymo bei ateities “žaliųjų” idėjų puoselėjimo. “Veka” plastikiniai langai atitinka aukščiausius garso izoliacijos, įsilaužimo prevencijos ir vėdinimo reikalavimus. Svarbiausia yra tai, kad plastikinių langų profilių sudėtyje esantis stabilizatorius nėra toksiškas ir nekenkia nei žmonių sveikatai, nei aplinkai. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Plastikinių langų ilgaamžiškumas. PVC langų profiliai, iš kurių gaminami plastikiniai langai, bei durys, turi storas išorines sieneles, sudėtingas vidines pertvaras ir kameras bei metalines konstrukcijas viduje, kurios užtikrina lango formos stabilumą, apsaugo nuo iškrypimo ir deformacijos. „Veka “ langai gaminami iš modernaus PVC  plastiko. Plastikiniai langai lengvai prižiūrimi, nesunkiai valomas paviršius, kuris nuo aplinkos poveikio išlieka nepakitęs (nereikia perdažyti ar per lakuoti) ilgus tarnavimo metus.