ECONOLINE

ECONOLINE

profiliai: Aliplast;
dažniausiai naudojama furnitūra: Siegenia;
durų staktos gylis: 51 mm;
lapų gylis: 60 mm;
stiklinimo storis: iki 37 mm;
galimi variantai: varstomi langai, paverčiami langai, standartinės durys.

ECONOLINE – tai aliuminio langų ir durų sistema, skirta projektuoti vidaus ir išorės konstrukcijas, kurioms nereikia šilumos izoliacijos. Prekės ženklo Aliplast siūlomas sprendimas leidžia konstruoti aliuminio langus, duris ir pertvarų segmentus skirtus bendram naudojimui visuomeniniuose ir pramoniniuose pastatuose. ECONOLINE aliuminio langų ir durų sistema yra suderinama su kitomis Aliplast sistemomis, esančiomis Amex-Bączek pasiūlyme .

ECONOLINE aliuminio langas

ECONOLINE sistema leidžia suprojektuoti varstinius ir paverčiamus aliuminio langus bei pertvaras be šilumos izoliacijos. Konstrukcijose naudojamas aliuminio karkasinis profilis, kurio gylis yra 51 mm, ir lakštinis profilis, kurio gylis yra 61 mm. Maksimalus ECONOLINE langų įstiklinimo diapazonas yra 37 mm. Sistema pirmiausia skirta viešųjų ir pramoninių pastatų vidaus plėtrai.

ECONOLINE, kaip žiemos sodo plėtra

O kaip toks žiemos sodas? Į kliento plieninę konstrukciją įtraukėme sistemą ECONOLINE su stumdomomis durimis, rankiniu būdu montuojamomis ant viršutinio bėgelio.

Atminkite, kad jei neturite savo statinio, mes suprojektuosime ir pastatysime jums visą žiemos sodą naudodami ALIVER 2000+ sistemą!