LAUKO DURYS

Į ką pirmiausiai nukrypsta mūsų akys atėjus į svečius? Mus pasitinka namo durys. Tai pagrindinė namo detalė, kurią mato mūsų kaimynai, draugai, svečiai, praeiviai.
 
Lauko durys turi atitikti nemažai klientų keliamų lūkesčių, o taip pat ir techninių reikalavimų: medžiagos atsparios lauko sąlygom, sandarumas,  vyrių patikimumas, atsparumas vėjui, geras šiluminis pralaidumas, garso izoliacija, atsparumas vandeniui, hermetiškumas.
 
Atsižvelgdami į visus išvardintus reikalavimus mūsų gaminamos lauko durys, tiksliau durų metalinė konstrukcija dažoma milteliniais dažais, kurie apsaugo metalą nuo korozijos. Durų stakta ir varčia pilnai užpildoma pusiau kieta akmens vata, kuri suteikia durims gerą šilumos ir garso izoliaciją. Dvi sandarinimo tarpinės garantuoja, kad lauko durys sandariai užsidarys. Įvairus lauko durų apdailos skydų pasirinkimas suteikia laisvę Jūsų kūribingumui. Lauko durims mes siūlome UMIDAX MDF-HLS dažytą plokštę, Okoume plokštę dengtą gabonmedžio lukštu,  MDF dengtą PVC plėvele arba VAF faniera (jūrinė faniera).
 
Lauko durys gaminamos individualiai pagal užsakomus matmenis, vienvirės ir dvivėrės, o dizainą ir saugumo klasę renkasi pats užsakovas.