BUTO DURYS

Kas svarbiausia šarvuotoms buto durims?

1. STABILUMAS IR SANDARUMAS. Šarvuotų durų stabilumą garantuoja: tinkamas metalas (rūšis, storis), speciali durų konstrukcija (metalo lankstymas, varčios ir rėmo storis), vyriai su atraminiais guoliais. Šarvo durų sandarumą užtikrina į durų karkaso ertmes užpildyta akmens vata, dvigubo sandarinimo sistema (dvi guminės tarpinės, jeigu užsakomi vidiniai apvadai).

2. SAUGUMAS. 90 proc. vagysčių įvykdoma atrakinant spynas ar cilindrus (spynos širdelė), nesugadinant ir nepažeidžiant pačių durų. Todėl šarvo durų saugumą labiausiai užtikrina spynos ir cilindrai (MOTTURA, FIAM, ASSA, ABLOY, SECUREMME, ISEO, EVVA ir kt). Įspėjame. Šiandien egzistuoja daug pardavėjų, kurie kalba apie durų storį, puikią metalinę konstrukciją, gražias spalvas, tačiau konkuruodami vien tik kaina, norėdami įtikti užsakovui, į šarvo duris sumontuoja kiniškas niekam tikusias spynas. Tokios šarvo durys vagių atrakinamos be vargo. Ne tik spynos. Net ir tuo atveju, kai pardavėjas deklaruoja, kad spynos yra aukštos kokybės, gerai žinomo gamintojo, būna atvejų kai į gerą spyną sumontuojami kiniški cilindrai. Taupantiems rekomenduojame bent papildomą spyną pasirinkti kokybišką – MOTTURA, FIAM, ir pan.

3. APDAILA, SPALVOS IR RAŠTAI. Suprojektavome kokybiškas ir saugias buto duris, dabar galime jas padaryti ir gražiomis. Populiariausia buto durų apdaila yra laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP). Tai liaudiškai vadinama baldinė plokštė puikiai tinkanti šarvuotų buto durų apdailai. Norint susikurti išskirtines duris, jų apdailą, siūlome medžio dulkių plokštę (MDF). Užapvalintais kraštais, įvairių raštų plokštė (MDF) yra užlaminuojama drėgmei atsparia PVC plėvele, kuri neblunka ir užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.