DURŲ APDAILA

 

Laminuota medžio drožlių plokštė ( LMDP ):

Medienos drožlių plokštė (MDP) – trijų sluoksnių, supresuota, nušlifuota medienos drožlių plokštė, atitinkanti emisijos E1/2 standartus. Karšto preso pagalba abi pusės apklijuojamos laminatu – popieriumi, įmirkytu melamino derva. Laminuotas LMDP paviršius tampa atsparesnis drėgmei, išorės veiksniams ir aukštesnei temperatūrai. Aukščiausios kokybės žaliava šiuolaikinei baldų ir durų gamybai. Lauko sąlygom ji netinkama, dėl per didelio drėgmės įsisavinimo.  Dėl savo patrauklios kainos, populiariausia ir rekomenduojama naudoti buto įėjimo durims. LMDP paviršius gali būti pasirenkamas iš plačios spalvų paletės. Dažniausiai durų gamybai naudojama 12 mm storio LMDP plokštė, o apvadams 18 mm storio. Jeigu durys užsakomos kartu su vidaus apvadai, vidinės plokštės storis būna 18 mm, kas pagerina garso ir šilumos savybes.


Medžio dulkių plokštė ( MDF) su PVC plevelė:

MDF plokštė  yra užlaminuojama drėgmei atsparia PVC plėvele, kuri neblunka ir užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.
Durų apdailos  gaminimo periodai:
1) plokštėje išfrezuojamas užsakovo pasirinktas raštas
2) plokštė šlifuojama
3) paviršius padengiamas klijais
4) PVC plėvele laminuojama vakuuminiu presu
MDF plokštė užlaminuota  PVC plėvele pasižymi padidintu atsparumų mechaniniams pažeidimams, ilgaamžiškumų ir stabilumų įvairiomis oro sąlygomis.
Plokštės storis – 12mm, apvadų storis – 18mm.
Siūloma gausi spalvų gama:


OKOUME plokštė:

OKOUME – plokštė yra atspari drėgmei ir kitiems klimato poveikiams.
OKOUME apdailinęs plokštės struktūra:
Plokštės paviršius yra iš gabonmedžio (Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apačia ir vidurinis sluoksnis  iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Tarpiniai plokštės sluoksniai yra iš minkštesnės medienos raudonmedžio.
Pagal užsakovo pageidavimą ant plokštės frezuojamas raštas iš siūlomos raštų įvairovės.
Taip pat galima sukurti individualų raštą arba atkurti raštą pagal tam tikrus parametrus.
Okoume plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama naudojant profesionalią produkciją. Šios produkcijos dėka, plokštė apsaugoma optimaliausiai.
Plokštės storis – 12mm, apvadų storis – 18mm.
Siūloma spalvų paletė sudaryta iš keturių spalvų:


Dažyta UMIDAX MDF-HLS plokštė:

UMIDAX MDF-HLS naudojamas ypatingai drėgnoje aplinkoje.  Plokštė pasižymi aukšta kokybe, net po mechaninių pažeidimų išlieka atspari drėgmei. Šiai plokštei dažyti naudojami aukštos kokybės poliuretaniniai dažai. Dažų spalva pasirenkama pagal RAL spalvų katalogą. Pagal užsakovo pageidavimą ant plokštės frezuojamas raštas iš siūlomos raštų įvairovės. Taip pat galima sukurti individualų raštą arba atkurti raštą pagal tam tikrus parametrus.
 Durų apdailos  gaminimo periodai:
1) plokštėje išfrezuojamas užsakovo pasirinktas raštas
2) plokštė šlifuojama
3) paviršius gruntuojamas
4) dažymas pasirinktą spalvą
Plokštės storis – 12mm, apvadų storis – 18mm.